Освіта – найпотужніша зброя. Під таким гаслом 22 – 23 березня пройшли завершальні захисти ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України у відділеннях історії, науки про Землю, філософії та суспільствознавства

admin

З вітальними словами до учасників звернулися науковці ДВНЗ УжНУ. Один із них – Федір Шандор, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи, який зараз перебуває у лавах Збройних сил України і наближає нашу перемогу, щоб ми могли спокійно працювати. „Саме заради таких учнів; – підкреслив він, – „наші захисники боронять державу”.

Тетяна Карабін, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри натомість побажала учасникам конкурсу-захисту нових звершень. „Потрібно  продовжувати свої дослідження, навчатися для кращого майбутнього нашої країни”, – сказала вона.

А Ігор Шніцер, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри, запевнив, що ми обов’язково переможемо і Україна буде завжди в топі.

Степан Поп – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної географії та раціонального природокористування. Відомий науковець побажав мирного неба всім учасникам та успіху у майбутньому.

Його підтримала Магдалина Лукач, завідувач відділу науково-технічного та дослідницько-експериментального напрямків ЗОНТТУМ, та наголосила на тому, що МАНівцям – військовий стан не перешкода для того, щоб презентувати свої дослідження, реалізовувати набуті знання та продовжувати творити.

На цьому етапі 66 учасників представляли свої наукові дослідження. Це кращі вихованці навчальних закладів, які представляють філії Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України у містах Ужгород, Мукачево, Берегово, Хуст, а також з Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, наукових товариств учнів Тячівської, Виноградівської, Іршавської, Перечинської міських рад та Полянської, Дубівської, Колочавської, Дубриницько-Малоберезнянської, Тур’є-Реметівської сільських рад.

ІІІ етап Конкурсу-захисту МАН України обов’язково відбудеться. Переможці вже готуються стати членами команди кращих дослідників з усієї країни.

Загалом до ІІ етапу конкурсу було залучено майже 260 учасників та 150 членів журі, працювало 12 відділень та 60 наукових секцій.

Важливу роботу бездоганно виконував Олексій Куруца, начальник центру інформаційних технологій, який надавав технічну підтримку проведенню конкурсу в онлайн-режимі.

Дякуємо всім учасникам за сміливість і вашу відданість справі. Захоплюємося професіоналізмом працівників ДВНЗ УжНУ. І щиро бажаємо нам всім тільки перемоги!