Великодні майстер-класи для дітей вимушених переселенців

admin

Напередодні Великодня виїзний майстер-клас для вимушених дітей переселенців України провели керівники гуртків ЗОЦНТТУМ Оксана ЛІБАК та Олена ЛАЗАРЕНКО. Оскільки він проходив у Чопській ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. І. Сечені, то його організатором стали дирекція КЗ ,,Центру культури та дозвілля Чопської МТГ”. Наші ж педагоги зацікавили дітей прислухавшись до їх побажань, навчаючи виготовляти вироби, які не потребують багато часу у виконанні, використовуючи для цього найпростіші матеріали. Такі заняття приносять дітям користь та задоволення, вони пробуджують фантазію, закликають їх до прояву нових ідей. Цього разу О. Лібак та О. Лазаренко створювали з дітьми аплікації у формі яйця прикрашаючи яскравими візерунками. Така творча діяльність є привабливою для дітей, вона впливає на всі сторони життя, допомагає пробудити самопізнання.

Також пасхальні аплікації виготовляли з переселенцями Тетяна ЧУЛІПА, керівник гуртка ,,Витинанка”, та Ольга МОНДЯК, керівник гуртка ,,Виготовлення сувенірів” у школах Хустського району. Цікавість, позитивні емоції, хороший настрій супроводжували їхні заняття.

Натомість у Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено майстер-клас під назвою ,,Весняна композиція”. Зі слів керівника гуртка ,,Флористика та фітодизайн” Анжеліки ГОРВАТ, флористика – це досить молодий напрям у мистецтві, який об’єднує всіх тих, кому подобається складання художніх композицій з рослин. Використовуючи жовті нарциси, діти створювали весняні композиції для своїх мам. Букети вийшли дуже вдалими, бо були прикрашені різними аксесуарами. Такі майстер-класи розвивають у вихованців естетичний смак, бережне ставлення до навколишнього середовища. Кожна дівчина, справедливо вважає педагог, має навчатися створювати букети, вміло підбирати різні барви, форми квітів та рослин, знати основи оранжування.

Працівники ЗОЦНТТУМ і надалі спрямовуватимуть свої знання на те, аби їхні вихованці набули досвіду самостійної діяльності та особистої відповідальності.