Виставка робіт гуртківців ,,Травнева”

admin

З метою підбиття підсумків роботи гуртків центру у другому семестрі, підтримки та розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді, розвитку та популяризації науково-технічної творчості серед вихованців закладів позашкільної освіти, дітей та учнівської молоді із числа внутрішньо переміщених осіб 27 травня у ЗОЦНТТУМ було проведено виставку робіт гуртківців ,,Травнева”.

На її урочистому відкритті зі словами подяки до педагогів закладу звернувся його директор Валерій КОРСАК, який побажав колегам нових творчих звершень. Ця виставка дозволяє кожному вихованцю гуртка проявити себе, свої здібності у різних техніках виконання. Цьогоріч учнівські вироби мають особливий характер, бо в них домінує патріотична тематика. Оксана ЮРТИН, завідувач відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва окремо зазначила, що на виставці також представлені роботи дітей переселенців із усіх куточків України, які стали гуртківцями Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Представлено понад 400 учнівських робіт у різних техніках за напрямками науково-технічного та художньо-технічного профілів нині демонструються у виставковій залі нашого закладу у рамках цьогорічної виставки робіт наших гуртківців ,,Травнева”.