Всеукраїнський телекомунікаційний проєкт „За школу мрії!”

admin

Талановиті гуртківці ЗОЦНТТУМ радо беруть участь у цікавих конкурсах. Так і тепер, коли почули про створення віртуальної комп’ютерної галереї „За школу мрії!”, з радістю долучилися. Цей проєкт існує в рамках Віртуальної школи „Ранок”. Де його учасники презентують навички творення розумового й духовного, а також вміння малювати та збирати композиції з конструктора „Лего”. Також вони мали розповісти, якими школи стануть після перемоги. І що для цього треба робити кожному з нас.

    Конкурс ще триває та організатори вже в захопленні від моделі сучасної школи яку представили Петро і Павло Степанови, учні 7 класу, вихованці гуртка ЗОЦНТТУМ „Основи візуального програмування” (керівник Ольга ТОМАШЕВСЬКА).

„У школі має бути скарбниця, різні класи, бібліотека ‑ у майбутньому діти мають багато читати. В актовому залі є багато крісел і сцена, через яку можна зайти в клас музики. У кожному предметному класі стіни, обладнання відповідають за предмет. Їдальня у майбутньому має стати безкоштовною. Спортивний зал дивуватиме різноманіттям спортивного знаряддя. Можна побачити і кабінет директора, а на дворі великий ігровий майданчик. А як же без обсерваторії, двоповерхової, де на другому поверсі через телескопи спостерігають за зоряним небом і планетами? Ми побудували для вас карту зоряного неба. Є і дворівневий клас літератури та історії, де перший поверх ‑ історія, другий ‑ література. В кабінеті історії діє музей з предметами старовини. І ще ‑ клас агрономії. В майбутньому діти мають знати, як виростити кавуни, пшеницю, гарбузи… У школі є і стайні для коней, де можна навчатися верхової їзди. Вся школа показана зверху і з різних боків”, ‑ розповідають Петро і Павло.

Дуже радимо передивитися усього 3 хвилини фільм про школу мрії братів Павла і Петра Степанових з Ужгорода. https://youtu.be/Uo2KIY525c4

Також у номінації образотворче мистецтво взяв участь вихованець гуртка ,,Паперопластика” Дмитро Матьовка, (керівник гуртка Олена ГОРАЛЬ-ТРІЩУК). А у номінації комп’ютерна графіка – Микита Лазаренко вихованець гуртка ,,Цифрове фото” (керівник гуртка Олена ЛАЗАРЕНКО). Продовжуємо захоплюватися талантами, щирістю, розумом, мудрістю наших учнів, їх любов’ю до рідної землі, до України…