Золоті медалі на міжнародній виставці в Хорватії закарпатських Манівців

admin

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів Малої академії наук України підкорюють нові вершини. Так, Ілля Кривов’яз, Марія Клушина та Мартін Лешко в жовтні цього року, як освітні дипломати взяли участь у захисті своїх проєктів в Хорватії, де відбулася INOVA International Innovation Show – міжнародна виставка винаходів. Цей захід дає можливість отримати експертну оцінку, встановити зворотний зв’язок для розвитку свого проєкту. Роботи наших МАНівців – „Прогнозування руху робота за допомогою фігур Хладні”, Іллі Кривов’яза (студента І курсу факультету інформаційних технологій ДВНЗ УжНУ), „Високогірні озера Свидовецького гірського масиву як монітори змін клімату та наслідків антропопресії”, Марії Клушиної (студентки І курсу стоматологічного факультету ДВНЗ УжНУ) та „Навколо гіпотези Ердеша-Дьярфаша”, Мартіна Лешко (учня 11 класу Ужгородського наукового ліцею) вибороли відзнаку журі у вигляді найвищої нагороди.

Україна, як і наші учні, була центром уваги на цій виставці. Юні науковці розповідали світу про свій досвід та здобували більше друзів для України, були символом стійкості та віри в майбутнє, бо працювали над своїми проєктами під час війни. І це все для того, щоб український прапор гордо майорів на міжнародній освітній арені.

Радіємо таким перемогам і бажаємо реалізації проєктів наших вихованців та подальших перемог.

INOVA – традиційна національна виставка винаходів, яка з 1971 року регулярно демонструє найкращі технічні винахідницькі роботи Хорватії. INOVA заохочує та символізує інноваційний дух у Хорватії. INOVA розпочалася в 1971 році як невелика регіональна виставка винаходів, яка проходила в Технічному музеї Загреба. Група ентузіастів розпочала з романтичної мрії створити в столиці країни величезну міжнародну виставку винаходів. За останні 50 років свого існування INOVA об’єднала, популяризувала і представила громадськості тисячі вітчизняних і зарубіжних винаходів.