Всеукраїнський семінар-виставка «Оригамі навколо нас»

admin

На базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 15 до 18 травня 2012 року проводився міжрегіональний семінар-виставка для педагогів позашкільних навчальних закладів на тему „Оригамі навколо нас”. У його роботі взяли участь 39 осіб з 20 регіонів України.

Експозиція дитячих робіт, яку складали більше 300 виробів з паперу, картону тощо, була розгорнута на базі Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

Урочисте відкриття виставки відбулося 15 травня. З вітальним словом до учасників та гостей свята звернулися головний спеціаліст управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Чобаня Р.Р., директор музею Андял Г.В., методист Українського державного центру позашкільної освіти Кононенко І.В., методист Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Лібак О.А.

Під час роботи семінару представники з різних куточків України мали можливість обмінятися думками, досвідом роботи, запропонувати авторські розробки, що стосувалися оригамі як творчого процесу розвитку особистості та сходинки до духовного зростання (Антонова М.А, м.Житомир), чарівного світу флористики в оригамі (Боднар І.Р., Тернопільська область), виготовлення просторових скульптур в техніці оригамі (Маєвський А.П., м. Житомир) та кусудами і техніка снапології (Лібак О.А., м. Ужгород).

Викликали жваве зацікавлення майстер-класи досвідчених педагогів із техніки виконання оригімі, зокрема, гавайське оригамі (Іванова Л.В., м. Донецьк), плетіння паперових іграшок (Немченко А.О., Донецька область), оригамі та початкове технічне моделювання (Башкова А.О., м. Донецьк) та школа раннього розвитку за методикою Масару Ібуку (Симаченко Л.А., м. Одеса).

Учасники зібрання, сповнені приємних вражень та позитивних емоцій від творчої співпраці, натхненні новими ідеями та набутими знаннями, роз’їхалися, щоб продовжити роботу зі своїми вихованцями.

Оригамі навколо нас

Фотозвіт семінару-виставки Ви можете переглянути у розділі “Фотоальбоми” або перейшовши за посиланням “Оригамі навколо нас” (фотозвіт)