,,Серце до серця”

admin
  • Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді вчергове організував та провів майстер-клас для дітей початкових класів однієї зі шкіл Ужгорода. Під керуванням Ольги ЛАДИЖЕЦЬ, керівника гуртка ,,Гончарик” він пройшов у позитивній атмосфері. А розпочався з пальчикової розминки, після якої діти з хорошим настроєм розпочали виліплювати з глини серця. У ході роботи в деяких з них вони виходили маленькі, а в декого значно більших форм. Учні прикрашали їх різним стилем, що є головною метою наших педагогів – розкрити в своїх вихованців їхні фантазії і не боятися втілювати їх у реальність.

Під спів патріотичних пісень, з руками в глині юні таланти створювали різноманітні шедеври. Катерина каже: ,,Я вирішила прикрасити свій виріб, виліпивши на ньому прапор України і слово ЗСУ, тому що ми підтримуємо і любимо захисників України. Слова наших вихованців проникають у душу, адже їхні роздуми направлені на підтримку і любов до своєї Батьківщини! Натомість Тарасик переймався тим, що в нього не виходить так, як у товариша. Але сказав: ,,Я хочу зліпити краще і буду цього прагнути!”.І у нього, переконані, все вийде бо наш заклад є домівкою для дітей, де вони навчаються розкривати свої таланти, ставати впевненими, займаючись своїм хоббі.

Зі щирими дитячими усміхненими обличчями закінчився майстер-клас під назвою ,,Серце до серця” , який було проведено на підтримку Збройних сил України!