Триває ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

admin

10 лютого 2023 року постерний захист відбувся у відділеннях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Цього разу 42 творчих проєкти змагаються за можливість бути представленими на Всеукраїнському етапі.

Найбільше (9 робіт) у секції українська література. 7 робіт представлено у секції мистецтвознавства. По 6 робіт у секціях української та англійської мови. 5 робіт у секції фольклористика. По 3 роботи у секціях німецька мова та зарубіжна література. По одному проєкту у секції французька мова та літературна творчість. Вперше в цьому році працює секція кримськотатарської гуманітаристики.

Результат кожного учасника II етапу конкурсу-захисту визначається за трьома складовими: заочне оцінювання науково-дослідницької роботи, оцінювання запису відео виступу на конференції, та постерний захист, що проходить онлайн.

Щороку конкурс це подія хвилююча для учасників та їх наукових керівників. Юних дослідників не зупиняють незручності. Як завжди є учасники, які захищають свої проєкти у двох різних секціях.

Бажаємо учасникам успіху та перемоги.