Оригамі – дитячий кольоровий світ!

Дитяча творчість – унікальне явище, а створення певного виробу своїми руками служить універсальним освітнім засобом, який сприяє всебічному інтелектуальному розвитку дитини.

Дитина будь-якого віку любить займатися з папером і створювати свої індивідуальні шедеври мистецтва.

Оригамі – стародавнє мистецтво складання паперу, що бере початок в Японії. Воно притягує дитину дивовижними перетвореннями звичайного квадратика паперу в красиві фігурки. Дитині це здається не просто фокусом, а дивом! Один листок паперу приховує в собі безліч образів і предметів: літачки, кораблики, будиночки, птахи, дерева і інші цікаві речі. Із звичайного модуля можна складати красиві кулі, прекрасні квіти, кораблі, декоративний посуд… .

Так, 18 травня 2016 року в рамках свята Всесвітнього дня музеїв, на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту, керівник гуртка «Оригамі» Лібак Оксана Андріївна провела цікавий  майстер-клас з виготовлення сувенірів в техніці модульного оригамі. На огляд чисельних глядачів дітей та дорослих було представлено дванадцять робіт в техніці модульного оригамі: пасхальні яєчка,  кошик та кусудами.

Учні  отримали початкові вміння техніки «оригамі» та приємні емоції в ході  виготовлення  власних творінь.