На базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходить Всеукраїнський колоквіум школярів „Космос. Людина. Духовність.”

admin

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України 25.12.2015 № 1360 „Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік”, відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти 30.08.2016 № 08-14 „Про проведення Всеукраїнського колоквіуму „Космос. Людина. Духовність.”, 21– 23 вересня 2016 року, на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходитиме традиційний Всеукраїнський колоквіум школярів „Космос. Людина. Духовність.” У колоквіумі приймають участь 10 команд з 10 областей України: Волинської, Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Рівненської, Черкаської та Київської.

Урочисте відкриття колоквіуму відбулося в конференцзалі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Учасників колоквіуму привітав директор Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді В. Корсак. Він зазначив, що цей захід традиційно проводиться у нашому центрі з 1997 року. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять Зомбора Володимира Юрійовича, який був засновником колоквіуму і протягом 18 років організовував проведення даного заходу.

З щирими вітаннями та побажаннями до учасників, керівників команд, почесних гостей звернулися: начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Роман Чобаня, заступник декана фізичного факультету Державного вищого навчального закладу „Ужгородський  національний університет”, кандидат фізико-математичних наук, голова журі колоквіуму Карбованець Мирослав Іванович.

Завідувач відділу (МАН) Лукач М.Ю. ознайомила присутніх з програмою заходу. Колоквіум триватиме три дні. Учасники представлять на нього свої наукові роботи та комп’ютерні програми у восьми секціях: „Космос у лабораторії”, „Крізь простір і час”, „Твої можливості, людино”, „Українці в космосі”, „Лицар Духу”, „Суперкнига”, „Кінець світу”, „Краса врятує світ”.

Крім секційних засідань та захисту наукових проектів для учасників колоквіуму передбачено безліч цікавих міроприємств – багатопрофільні тестування, екскурсії до історичних пам’яток Закарпатської області та міста Ужгорода зокрема, вечори спілкування та відпочинку, дискотеки.

3

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

DSC_7288

 

 

 

 

 

 

DSC_7619