Участь команди Закарпатської області у ІІ фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

admin

27-29 вересня 2016 року на базі  оздоровчого табору «Лідер» в селищі Пуща-Водиця у м. Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів «Все навколо енергія» під егідою Національного центру Малої Академії наук України. У конкурсі приймали участь представники 21 області України. За результатами І-го відбіркового заочного етапу Всеукраїнського конкурсу від Закарпатської області у заході прийняли участь 6 юних науковців.

У номінації «Альтернативна енергетика» другі місця посіли Блага Михайло, учень 8 класу Верхньостуденівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу» Міжгірської районної ради Закарпатської області та Йокоб Олеся, учениця 7 класу Тросницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, вихованці гуртка Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми. Також в цій  номінації  посіла трете місце Ситар Мар’яна, учениця 7 класу Тросницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, вихованка гуртка Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми.

У номінації «Енергозбереження в побуті та в навчальному закладі. Екобудинок» третє місце вибороли Корпош Андріана (8 клас) та Ігнатишин Крістіна (6 клас) Тросницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області, вихованці гуртка Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми.

У номінації «Енергія та довкілля» змагалася за призове місце Беля Віталія, учениця 8 класу Синевирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області. Учасниці в цій номінації до третього місця не вистачило одного балу, але вона з гідністю захистила свою дослідницьку роботу.

Конкурсанти відвідали музей при Національному технічному університеті КПІ імені І. Сікорського. Саме тут учасники отримали багато вражень, які надихатимуть  їх на подальшу науково-дослідницьку роботу.

.big_6mte645i868 big_54008hc0g2x big_fwrf636k423 big_k9194q7o652 big_vdo788i5v83 big_yphxa10wox5 origin_4fbodds519q