Участь команди юних науковців Закарпатської області у VII Всеукраїнській виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України”

admin

15 -17 листопада 2016 року у м.Києві пройшла VII Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України”.

У заході прийняли участь представники із 23 областей України, серед яких і команда від Закарпатської області.

У номінації «Екологія та ресурсозбереження» перше місце посів вихованець гуртка Хустського РЦНТТУМ, учень 10 класу Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Фречка Валентин. У своїй роботі юний дослідник виявив вплив електромагнітного випромінювання мобільного телефону на живі організми. За своє дослідження він був нагороджений грамотою та грошовим призом.

В номінаціях „Технічна творчість та винахідництво” і „Матеріалознавство та перспективні технології” прийняли участь дві команди від Виноградівського РЦПРК. Учні-члени МАН цього закладу: Юра Мар’яна, Ігнатишин Крістіна, Пилип Лідія та Габор Марина призових місць не вибороли, але були нагороджені грамотами за участь у виставці-конкурсі.

Всеукраїнська виставка-конкурс „ Майбутнє України”, яка проходить кожного року є важливим внеском у пошуку юних дослідників, створює умови знайти найкращі інноваційні розробки та підтримати геніальних юних винахідників. Треба зазначити, що не менш важливим стимулюючим фактором є призовий фонд конкурсу за І, ІІ, Ш-і місця.

 

serhe_xofmm ksqgbeczwjk ez-u4hf0b5q _69ygjpxbkckwqnil5dk-mjkhpzw_uklw