Учні гуртків Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відзначилися в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край” 2017

З метою пропаганди та популяризації своїх досягнень з художньо-технічного напряму учні гуртків Закарпатського ОЦНТТУМ в лютому місяці 2017 року взяли активну участь в обласному етапі виставки-конкурсу ,,Знай і люби свій край”, яка проводилася в м. Ужгород на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН”.
Відповідно до умов проведення виставки-конкурсу відділом дизайну та декоративно-прикладного мистецтва Закарпатського ОЦНТТУМ на участь у цьому заході було представлено 24 роботи учнів центру у розділах: ,,В’язання спицями, гачком”, ,,М’яка іграшка”, ,,Гончарство та художня кераміка”, ,,Вироби з природних матеріалів”, ,,Художня вишивка”, ,,Паперова пластика та оригамі”, ,,Писанкарство”, ,,Бісероплетіння”, ,,Графіка”, ,,Живопис” від таких гуртків:
– ,,Гончарик” – керівник гуртка Ладижець О.О.;
– ,,Декоративно-ужиткове мистецтво” – керівник гуртка Левляс Т.В.;
– ,,Бісероплетіння” – керівник гуртка Бая С.Ю.;
– ,,Художня вишивка” – керівники гуртків: Худанич Н.І., Ільченко О.М.;
– ,,Початкове технічне моделювання” – керівник гуртка Дребітко А.В.;
– ,,Оригамі” – керівник гуртка Лібак О.А.;
– ,,Моделювання іграшок-сувенірів” – керівник гуртка Дичка О.Й.;
– ,,Фітодизан” – керівник гуртка Горват А.К.;
– ,,Технічний дизайн” – керівник гуртка Літун Л.Ф.
За результатами виставки-конкурсу дипломами департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації нагороджені 9 вихованців:
Дипломом І ступеня – 1; Дипломом ІІ ступеня – 2; Дипломом ІІІ ступеня – 6.

IMG_2434“Дракон”   ІІІ місце   Шата Микола

 

 

 

 

 

IMG_2436“Радванська хатка” ІІ місце   Токар Евеліна

 

 

 

 

 

Изображение 024“Кораблик”  ІІІ місце   Прокопчук Віолетта

 

 

 

 

 

 

 

Изображение 012“Новорічна ялинка” ІІІ місце   Булина Крістіна

 

 

 

 

 

Изображение 002“Великодні писанки” ІІ місце   Стегура Анна

 

 

 

 

 

Изображение 003“Подарунок мамі”  І місце   Король Наталія

 

 

 

 

 

Изображение 010“Відродження” ІІІ місце   Кривка Вероніка

 

 

 

 

 

Изображение 020Кусудама “Кольори осені” ІІІ місце   Краснова Анна-Марія

 

 

 

 

 

Изображение 014“Моя вечеря” ІІІ місце   Мешко Катерина