Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Починаючи з 24 березня і до 28 квітня ц.р. в м. Києві проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – наймасовіший щорічний інтелектуальний захід України. Конкурс-захист є основною складовою системи виявлення, розвитку і підтримки обдарованих, здібних у науковій діяльності дітей і талановитої молоді. В конкурсі беруть участь найкращі юні науковці – вихованці закладів МАН України, які стали переможцями І (міського/районного) та ІІ (обласного) етапів.

Цього року в конкурсі взяли участь понад тисячу юних учених з різних куточків України. В напруженій конкурсній боротьбі юні науковці мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності, вміння, знання і нестримну волю до перемоги, відчути себе в ролі справжніх дослідників.

Закарпатську область на конкурсі-захисті представляла команда з 50 учасників. Протягом конкурсних днів представники нашої області докладали максимум зусиль щоб стати найкращими. В результаті напружених інтелектуальних змагань юні закарпатці здобули перемоги в 20 наукових секціях:

  1. Кунцьо Дмитро, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція експериментальна фізика, ІІІ місце;
  2. Мелеш Катерина, учениця 9 класу лінгвістичної гімназії                      ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області – секція аерофізика та космічні дослідження, ІІІ місце;
  3. Німець Джесіка, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція математика, ІІІ місце;
  4. Павлій Юрій, учень 11 класу Рокосівської загальноосвітньої школи        I–III ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області – секція журналістика, ІІІ місце;
  5. Вілюс Наталія, учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області – секція соціологія, ІІІ місце;
  6. Войшвілло Марк, учень 11 класу Мукачівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 ім. О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради Закарпатської області – секція охорона довкілля та раціональне природокористування, ІІІ місце;
  7. Шанта Іван, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція ветеринарія та зоотехнія,      ІІІ місце;
  8. Павляк Микола, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція лісознавство, ІІІ місце;
  9. Данко Габріела, учениця 10 класу лінгвістичної гімназії                    ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області – секція українська література, ІІІ місце;
  10. Плиска Вікторія, учениця 11 класу Приборжавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області – секція фольлористика, ІІІ місце;
  11. Кремінська Анастасія, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція валеологія,
    ІІІ місце;
  12. Бізіля Андрій, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція зоологія, ботаніка,
    ІІ місце;
  13. Пуховой Тімур, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція хімія, ІІІ місце;
  14. Болехан Уляна, учениця 11 класу Торуньської загальноосвітньої школи I – IIІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області – секція всесвітня історія, ІІІ місце;
  15. Кузьма Адріана, учениця 11 класу Іршавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Іршавської районної ради Закарпатської області – секція історичне краєзнавство, ІІІ місце;
  16. Драб Неля, учениця 9 класу Монастирецького навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області – секція німецька мова, ІІ місце;
  17. Кідалова Уляна, учениця 9 класу Мукачівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 ім. О.Духновича Мукачівської міської ради Закарпатської області – секція російська мова, ІІІ місце;
  18. Лемак Мирослава, учениця 11 класу Хустської спеціалізованої школи I–III ступенів № 1 імені А.Волошина Хустської міської ради Закарпатської області – секція французька мова, ІІІ місце;
  19. Голембовський Олесь, учень 9 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція технологічні процеси та перспективні технології, ІІІ місце;
  20. Сливка Віталій, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція інформаційно-телекомунікаційні системи та технології, ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

big_0otgao15q4w [1600x1200] big_2k4w8m3g2ci [1600x1200] big_6x0o9vj818p [1600x1200] big_9j34m35q1go [1600x1200] big_57nhjts36s5 [1600x1200] big_203201oor4f [1600x1200] big_521306wax2r [1600x1200] big_efttrdmh48i [1600x1200] big_ezde4znrqo4 [1600x1200] big_gkch66fn063 [1600x1200] big_i3447i24z88 [1600x1200] big_k950k2g546a [1600x1200] big_l2775qs2t66 [1600x1200] big_okijq8b1wjn [1600x1200] big_t9bdtta83s4 [1600x1200] big_u34a9dst072 [1600x1200] big_x1uo14sk429 [1600x1200] IMG_20170421_160829 [1600x1200] IMG_20170424_135937 [1600x1200] origin_81u1v8kmsq3 [1600x1200]