Педагоги ЗОЦНТТУМ наповнюють дозвілля дітей у „Арніці” творчістю

6 червня ц.р. майстер-клас для дітей провела керівник гуртків „Паперопластика” Оксана Гораль-Тріщук. Метою її заняття було не тільки зацікавити і ознайомити дітей з технікою оригамі. Педагог вважає, що у творчому процесі повинен бути і психологічний аспект – доведення поставленого завдання до кінцевого результату, що є закладкою для формування характеру особистості кожної дитини. З усіх продемонстрованих педагогом виробів діти вибрали квітку, складену з паперу. Оксана Йосипівна наголосила, що у виконанні завдання велике значення має послідовність роботи. Керівник гуртків показувала дітям кожен крок поетапно, супроводжуючи виконання доступним поясненням. Також запропонувала нові варіанти поєднання об’ємного „оригамі” з технікою „витинанка”.

Дмитро Стельмах, керівник гуртків „Історико-технічне стендове моделювання” розповів дітям про специфіку використання різного обладнання та інструментів при виготовленні стендових моделей (літака, танка чи інших фігур). На прикладі доступних наборів вітчизняного виробництва провів теоретичне ознайомлення з послідовністю складання моделі та надання їй виставкового вигляду. Бесіда проходила у відкритій доступній формі та зацікавила не тільки хлопців, а й значну кількість дівчат.

IMG_0910 [1600x1200] IMG_0934 [1600x1200] IMG_0939 [1600x1200] IMG_0999 [1600x1200] IMG_0928 [1600x1200]

13 червня ц.р. керівник гуртка „Оригамі” Оксана Лібак провела для дітей захоплюючий майстер-клас. Традиційна японська „коробочка–масу” з прикрасами в техніці квіллінгу – справжній подарунок для дітей та дорослих. Зазвичай японці використовують ці прості паперові коробочки у своєму повсякденному житті в якості упаковки для дрібних речей, печива, цукерок, подарунків. Коробочка складається з двох однакових квадратів, кришечку діти оздоблювали квітами, виготовленими в техніці квіллінгу. Це чарівне мистецтво не перестає захоплювати, а поєднання двох паперових технік дозволяє створювати справжні шедеври. Подарунок для любої матусі, друзів та рідних, виготовлений своїми руками, що може бути краще? Діти із задоволенням складали коробочки, робили свої перші кроки у створенні справжньої дизайнерської упаковки. Можливо для когось із них знайомство з оригамі та квіллінгом стане поштовхом у визначенні майбутньої професії.

Не менш цікавий майстер-клас провела керівник гуртка „Виготовлення іграшок та сувенірів” Оксана Дичка. Діти виготовляли брелок-сувенір „Чоловічок” з екологічно-чистих природних матеріалів. Поєднуючи різні техніки виконання, педагог ставила за мету розвинути вміння дітей та збагатити їх новими знаннями. У процесі виготовлення сувеніру діти ознайомилися з технікою плетіння макраме із натурального джгуту, в’язання гачком та нанизування дерев’яних бусин. В кінці завдання готовому „чоловічку” кожна дитина придала особливий радісний настрій.

IMG_0982 [1600x1200] IMG_0914 [1600x1200]