Команда Закарпатської області прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивної радіопеленгації

admin

Спортивна радіопеленгація – захоплюючий і красивий вид спорту. Він вимагає від спортсменів як відмінної бігової підготовки так і знань з поширення радіохвиль, навичок роботи з радіопеленгатором, вміння орієнтування на незнайомій місцевості.

У Києві завершилися Всеукраїнські змагання зі спортивної радіопеленгації на Кубок державного центру позашкільної освіти. Захід був приурочений  річниці визволення столиці від нацистських загарбників та присвячений учаснику форсування Дніпра, почесному громадянину Києва, генерал-полковнику військ зв’язку Михайлу Пилипенку.

Протягом двох днів, використовуючи радіопеленгатори та високоточні карти, юні спортсмени шукали у Голосіївському лісі „лисиці” – замасковані міні-радіопередавачі, що посилають в ефір сигнали азбукою Морзе. Змагання відбувалися у двох діапазонах – на ультракоротких хвилях 144 МГц та на коротких хвилях, 3,5 МГц.

Команда Закарпатської області, яку представляли гуртківці  Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник гуртків О. Цепурдей) виступила, як для дебютантів вдало, зайнявши п’яте місце серед збірних команд областей.

1 2 5 6 7 8 9 10 11 1222 21