В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання методичної ради

26 вересня 2017 року відбулося засідання методичної ради  ЗОЦНТТУМ, на якому були присутні члени методичної ради: Левляс Т.В., заступник директора з навчально-методичної роботи; Руднянська М.М., завідувач методичного відділу; Лукач М.Ю., завідувач відділу (МАН); Ільченко О.І., завідувач відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва; Стельмах Д.В., завідувач відділу організаційно-масової роботи, Ростока В.І., методист відділу організаційно-масової роботи.

На початку засідання голова методичної ради Т. Левляс підвела підсумки роботи за 2016-2017 н.р. та сформулювала мету й завдання методичної ради на наступний навчальний рік.

До порядку денного були включені питання: планування роботи методичної ради на 2017/2018 н. р.; про підготовку до проведення обласного конкурсу на кращу методичну розробку серед педагогів позашкільних закладів; багатовекторність Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді як фактор розвитку національної свідомості, громадської активності, правових цінностей підростаючого покоління; обговорення та затвердження планів роботи методичних об’єднань спортивно-технічного та художньо-технічного напрямків центру на 2017/2018 н. р.; про вивчення перспективного педагогічного досвіду керівника гуртка ,,Оригамі” О. Лібак.

За підсумками засідання були прийняті рішення, зміст яких відображено в протоколі.

IMG_2558