В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено засідання методичного об’єднання

3 жовтня в ЗОЦНТТУМ проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків спортивно-технічного напрямку „Розвиток успішної творчої особистості на заняттях гуртків спортивно-технічного напряму”.

На засіданні були присутні: голова МО – Стельмах Д.В., секретар – Ільченко О.І., члени МО: Шикула М.М., Цепурдей О.В., Якимович В.Я., а також запрошений Мокрані В.В. – керівник гуртка „Ракетомоделювання”.

Обговорювалися наступні питання: організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу в позашкільному навчальному закладі; розподіл обов`язків між членами МО; пропозиції щодо тематичного оформлення гурткових приміщень; проведення тематичного заходу до Дня Захисника України; про участь у роботі семінару-практикуму керівників гуртків методичних об`єднань у м. Київ; підготовка робіт на всеукраїнську виставку-конкурс ІТСМ у м. Луцьк; підготовка та проведення новорічно-різдвяних свят.

Кожен член МО мав змогу висловити свої конструктивні думки щодо вирішення поставлених питань (особлива подяка за внесення нових ідей Цепурдею О.В. та Ільченку О.І.). Присутні обмінялися досвідом щодо проведення тематичних заходів до Дня захисника України, участі у обласних та всеукраїнських масових заходах: виставках, конкурсах, змаганнях, чим було підведено підсумки діяльності МО за 2016/2017 навчальний рік.

Голова методоб`єднання Стельмах Д. В. поставив наголос на самоосвітній діяльності методистів та керівників гуртків. Члени МО визначили головні напрямки роботи – модернізація організації навчально-виховного процесу; удосконалення гурткових занять шляхом особистісно зорієнтованої системи навчання і виховання; використання інноваційних технологій у педагогічній діяльності.

Засідання було проведено на належному науково-методичному рівні.

IMG_2646