Засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму

10 жовтня 2017 року згідно з річним планом Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з метою оновлення змісту та структури методичної роботи, спрямованої на підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів, рівня навчально-виховної роботи центру, було проведено засідання методичного об’єднання  керівників гуртків художньо-технічного напрямку.

Голова МО Ольга Олесівна Ладижець ознайомила членів методоб’єднання (Гораль-Тріщук О.Й., Дребітко А.В., Лібак О.А.) з їх обов’язками та планом роботи МО керівників гуртків художньо-технічного напрямку ЗОЦНТТУМ на 2017/2018 н.р.

Основними питаннями роботи засідання методичного об’єднання були: спрямування педагогічних технологій, інноваційних процесів на особистість дитини, на розкриття творчих здібностей та задоволення її інтересів і потреби у самовизначенні; пошук шляхів ефективної реалізації завдань позашкільної освіти, визначених відповідними нормативно-правовими актами; подальше залучення керівників гуртків до творчої роботи; впровадження інноваційного досвіду в практику проведення гурткових занять.

В обговоренні взяли участь усі члени методоб’єднання.

,,Кожна дитина – талановита” – саме під таким творчим гаслом організована гурткова робота Алли Вікторівни Дребітко. Основним завданням вона вважає допомогти дітям навчитися вільно адаптуватися в соціумі, виражати свою індивідуальність та безпосередність. Радісні переживання піднімають життєвий тонус, підтримують бадьорий настрій, спонукають учнів на змістовну пізнавальну діяльність. Вихованець починає цінувати прекрасне, а, відчуваючи повагу до себе, як рівного, поступово розкривається і починає творити. Кожен керівник гуртка робить все залежне від нього для того, щоб прекрасні й неповторні душі вихованців, подібно квітам, розкрилися назустріч сонцю і наповнилися теплом і світлом.

Олена Йосипівна Гораль-Тріщук зазначила, що ефективність роботи в гуртках значною мірою зумовлюється належним програмно-методичним забезпеченням. Навчальні кабінети центру гурткової роботи оснащені меблями, дидактичним та роздатковим матеріалом, різноманітними атрибутами.

Оксана Андріївна Лібак поділилася досвідом з питань організації та проведення нетрадиційних гурткових занять, впровадження нових форм та методів роботи, які допомагають будувати навчально-виховний процес на основі найбільшої активізації пізнавальної діяльності гуртківців.

Члени МО вирішили і надалі запроваджувати у навчально-виховний процес сучасні технології, з метою розвитку індивідуальних задатків кожної дитини.

DSC02410 [1600x1200]