Гурток “Авіамоделювання”

admin

Чому корисно займатися авіамодельним спортом у шкільному віці?

  1. Виховання освіченої, всебічно розвиненої особистості, яка швидко адаптується до вимог суспільства – основне завдання сучасної педагогіки.
    2. ХХІ сторіччя є сторіччям в якому науково-технічний прогрес відіграє дуже важливу роль. Тому на ринку праці України, як і у всьому світі, є потреба у науково та технічно освічених спеціалістах з задатками практика, які володіють базовими знаннями та здатні швидко навчатись.
    3. Більшість творчих особистостей проявили свій талант ще в дитячому віці, тому важливим є чим раніше допомогти дитині визначити свої уподобання що до її майбутньої професійної діяльності.
    4. Виховати талановитого інженера, конструктора або науковця є не менш важливим чим виховати обдарованого художника, танцюриста або співака.
    5. Виявити свій талант, розвинути вміння та навички можливо лише в процесі практичної роботи.

Цим і займаються школярі-спортсмени авіамодельного гуртка в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, заняття в якому вже 10 років проводить педагог-методист, “Кандидат в майстри спорту” з авіамодельного спорту Ільченко Олексій Іванович.

Серед вихованців гуртка є Чемпіони та призери чемпіонатів України, неодноразові переможці обласних змагань з авіамодельного спорту, переможці Всеукраїнських та обласних виставок науково-технічної творчості учнівської молоді, більшість з яких пов’язали своє професійне життя з науково-політехнічною діяльністю.

Заняття та тренування безкоштовні.

 

Гурток працює за адресою: м.Ужгород, вул.Будителів, 1

Розклад роботи:

Вівторок: 14:45 – 16:20 год.; 16:25 – 18:00 год.

Четвер: 14:45 – 16:20 год.; 16:25 – 18:00 год.

Запрошуються школярі 5-10 класів, які бажають займатися авіамодельним спортом та навчитися конструювати і власноруч будувати літаючі авіамоделі.

Контактний тел.: 066 158 74 94

10 11 12 13 14 15 16 17 18