Майстер-класи у „Арніці”

admin

Наближається Новий рік та Різдво. Про них мріють і діти і дорослі в очікуванні дива.

День новорічного святкового настрою подарували дітям педагоги ЗОЦНТТУМ, які завітали до ,,Арніки’’ 7 грудня цього року. Передноворічні свята – це чудовий спосіб проявити свої здібності, виготовивши своїми руками новорічні прикраси.

Керівник гуртків ,,Паперопластика’’ Олена Йосипівна Гораль-Тріщук проводила майстер-клас на тему ,,Виготовлення паперової об’ємної сніжинки, як новорічної символіки’’. Як і сподівалось, з безліч відомих уже, ця сніжинка була для дітей новою і незвичайною. Дівчата й хлопці активно включилися до роботи, складали папір, вирізали, клеїли. Але сніжинка-головоломка виявилася непростою і декому доводилося починати знову. Зрештою, кінцевим результатом були всі задоволені, бо сніжинки виявилися надзвичайно гарними.

Оксана Йосипівна Дичка, керівник гуртків ,,Моделювання іграшок-сувенірів’’ проводила заняття з виготовлення новорічної іграшки-ялиночки з фетру. Зробити її виявилося доволі легко з двох дзеркальних частин викрійки, зшитих між собою петельним швом та набитих синтепоновим наповнювачем. Прикрашали ялинки різнокольоровими стрічками, бісером, ґудзиками. Результат дітей порадував, ялиночки вийшли напрочуд гарними, святковими.

Такі заняття вчать учнів терпінню, наполегливості, акуратності, послідовності, а головне – приносять дітям естетичне задоволення.

Крім виготовлення новорічних прикрас діти ознайомилися із технічною темою про авіамоделювання як технічного виду спорту. Дмитро Володимирович Стельмах, керівник гуртків ,,Історико-технічне стендове моделювання’’ зацікавив дітей розповіддю про класи авіамоделей та особливості їх побудови від найпростіших до моделей-копій (у тому числі вільнолітаючих, надлегких, гоночних, пілотажних, швидкісних та моделей повітряного бою). Із задоволенням відповідав на запитання, що цікавили учнів.

Творча атмосфера сприяла натхненню та гарному настрою. Наші педагоги отримали насолоду від співпраці та спілкування з хорошими і працьовитими дітьми.