«Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії»

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ

У зв’язку з масштабним проведенням «Року Японії в Україні»  з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною у виставковій залі комунального закладу Закарпатського музею народної архітектури та побуту буде проходити персональна виставка робіт керівника гуртка «Оригамі» та методиста Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді,  члена спілки дизайнерів України Лібак Оксани Андріївни «Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії». Урочисте відкриття виставки  27 грудня о 15.00 у виставковій залі комунального закладу Закарпатського музею народної архітектури та побуту  (м. Ужгород, вул. Капітульна 33/а). Виставка триватиме до 15 січня 2018 року.

Співорганізаторами та партнерами виставки є Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді,  комунальний заклад Закарпатський музей народної архітектури та побуту та Закарпатський осередок Львівського регіонального відділення спілки дизайнерів України.

Виставка здобула високий статус – офіційну підтримку посольства Японії в Україні з використанням логотипу у рекламних матеріалах і буде внесена в офіційний календар заходів посольства Японії в Україні.

Запрошуємо всіх дорослих та дітей!

АФІША [1600x1200]