В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено засідання методичних об`єднань

23 cічня ц.р. в ЗОЦНТТУМ проведено друге засідання методичного об`єднання керівників гуртків спортивно-технічного напрямку.
На засіданні були присутні: голова МО – Стельмах Д.В., секретар – Ільченко О.І., члени МО : Шикула М.М., Якимович В.Я.
Обговорювалися наступні питання:
– про підсумки роботи за перше півріччя 2017/2018 навчального року;
– про участь у роботі секцій МАН на період обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт;
– про участь у підготовці та проведенні другого етапу Четвертого фестивалю-конкурсу ,,Воскресни, писанко!”;
– про участь у підготовці та  проведенні обласного етапу змагань з ПТМ;
– про підготовку та проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу ,,Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”;
– про підготовку  робіт для участі у підсумковій виставці ,,Травнева”.
Кожен член МО мав змогу висловити свої конструктивні думки щодо вирішення поставлених питань. Присутні обмінялися досвідом підготовки і проведення обласних та участі у всеукраїнських заходах та змаганнях, чим було підбито підсумки діяльності МО за перше півріччя 2017/2018 навчального року.
Голова методоб`єднання Стельмах Д. В. поставив наголос на самоосвітній діяльності методистів та керівників гуртків закладу, популяризації перспективного досвіду роботи шляхом проведення майстер-класів.
DSC02436 DSC02430
29 січня ц.р. проведено друге засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму.
Голова методичного об’єднання Ладижець О.О. ознайомила присутніх (Гораль-Тріщук О.Й., Дребітко А.В., Лібак О.А.) та запрошених (Ільченко О.І.,  Левляс Т.В., Ковач М.М.) із порядком денним.
Одним із важливих питань, що розглядалися на засіданні – робота з дітьми молодшого шкільного віку, розкриття їх здібностей і потреб у самореалізації шляхом розвитку дрібної моторики рук. Набутим досвідом ділилися Дребітко А.В., керівник гуртка „Початкове технічне моделювання”, Лібак О.А., методист, керівник гуртка „Оригамі”, Ладижець О.О., керівник гуртка „Гончарик”. Усі вони наголошували на важливості впровадження особистісно-орієнтованого підходу до виявлення творчих здібностей та нахилів кожної дитини.
Учасники засідання обговорили відкрите заняття гуртка „Оригамі” на тему: „Виготовлення новорічних сувенірів з елементами техніки снапології», проведеного його керівником  Лібак О.А.
У ході роботи також обговорювалися організаційні питання щодо підготовки, проведення, участі у всеукраїнських, обласних виставках-конкурсах та розглядалися проекти занять на літній період.
IMG_2796 IMG_2793 IMG_2789
Засідання були проведені на належному науково-методичному рівні.