Проведено атестацію педагогічних працівників Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 14 грудня 2010 року № 1255/18550, зі змінами, у 2017/2018 навчальному році проведено атестацію трьох педагогічних працівників Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Упродовж атестаційного періоду в центрі було створено всі умови для проведення атестації, своєчасно видані необхідні накази, розроблені та затверджені організаційні заходи щодо атестації, зі змістом яких педагогічні працівники, що атестуються були ознайомлені. Питання ходу атестації заслуховувались на педагогічній раді.

DSC_4968 [1600x1200]

Атестаційною комісією зверталась увага на результативність роботи педагогів, їх науково-методичну діяльність, рівень досягнень вихованців у обласних та всеукраїнських масових заходах, участь у конкурсах фахової майстерності. Так, у 2016/2017 навчальному році О. Ільченко став переможцем І-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у категорії „Навчальні програми та навчальна література за науково-технічним напрямом позашкільної освіти” та лауреатом ІІ етапу цього конкурсу, а також посів І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів „Джерело творчості” у номінації „Керівник гуртків-2017”. У всеукраїнському конкурсі серед педагогів позашкільних навчальних закладів (початково-технічний профіль) методична розробка О. Лібак „Використання методу снапології для моделювання об’ємних фігур на заняттях гуртків „Геометричне моделювання” нагороджена дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти. У цьому році Оксана Андріївна видала навчально-методичний посібник „Інноваційні технології в роботі гуртка „Оригамі”, який схвалений науково-методичною радою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відкриті заняття, майстер-класи, творчі звіти, виступи на педрадах, семінарах – перелік заходів, що сприяють творчому і професійному росту педагогічних працівників, покращенню освітнього процесу. Працівники, що атестувались вчасно пройшли курсову підготовку, залучалися до участі у роботі методичних об’єднань, творчих груп та професійних конкурсах.

Підсумками проходження педагогами атестації були їх виступи на засіданні атестаційної комісії 28 березня ц.р., де вони представили матеріали з досвіду роботи у міжатестаційний період. Атестаційною комісією було визначено чітку системну та ефективну роботу педагогів в режимі інноваційних змін.

Комісією проатестовано всіх педпрацівників та прийнято рішення:

Дичка Оксана Йосипівна, керівник гуртків „Моделювання іграшок-сувенірів” – відповідає займаній посаді, встановлено 12 тарифний розряд;

Ільченко Олексій Іванович, керівник гуртків „Авіамоделювання” – відповідає займаній посаді, встановлено 12 тарифний розряд;

Лібак Оксана Андріївна, керівник гуртків „Оригамі” – відповідає займаній посаді, підтверджено 12 тарифний розряд, порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня на присвоєння педагогічного звання „Керівник гуртка-методист”.

Матеріали за підсумками атестації оформлені згідно з вимогами та зберігаються в методичному кабінеті для використання в педагогічній діяльності та впровадження в освітній процес інноваційних форм та методів роботи з вихованцями закладу.