Участь у Всеукраїнському конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

З 17 по 19 квітня 2018 р. команда Закарпатської області взяла участь у Всеукраїнському конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у ТК „Буковель”.

Мета заходу: творчий та інтелектуальний розвиток дітей, залучення до технічної творчості учнів молодшого шкільного віку; пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку; підвищення ролі технічної творчості у системі закладів позашкільної освіти; формування в учасників високої патріотичної свідомості; а також організація відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля учасників; формування у них навиків здорового способу життя.

У програмі конкурсу-змагання учасникам довелося випробувати себе в наступних завданнях:

– теоретичне завдання;

– спортивно-технічне завдання – виготовлення моделі планера;

– технічне завдання – виготовлення об”ємних геометричних фігур;

– творче завдання – виготовлення автомобіля на гумомоторі (з CD-дисків, корків від пластикових пляшок, картонної коробки, канцелярських гумок та інших підручних матеріалів) та оздоблення автомобіля за допомогою паперових геометричних  фігур;

– запуск планерів на дальність польоту;

– разом з керівником створити кросворд, малюнок та вірш на тему технічної творчості.
Команда хоч і не виборола призового місця, але діти отримали величезне задоволення від участі у змаганнях, відпочили та отримали досвід на майбутнє. Вони були нагороджені дипломами учасників конкурсу-змагання та отримали призи.

13 14 15 (1) 17 18 19 21 22 26 27 28 29

12 11