Засідання методичної ради Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

 

27 квітня 2018 року відбулося засідання методичної ради  центру за участі всіх її членів: Т. Левляс, заступника директора з навчально-методичної роботи; М. Руднянської, завідувача методичного відділу; М. Лукач, завідувача відділу науково-технічного та дослідницько-експериментального напрямків; О. Ільченка, завідувача відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва; Д. Стельмаха, завідувача відділу організаційно-масової роботи; В. Ростоки, методиста відділу організаційно-масової роботи.

У процесі роботи учасники засідання розглядали питання:

– творчий портрет педагога, що атестується;

– розвиток творчого мислення школярів молодшого шкільного віку в процесі навчання у гуртках початкового технічного моделювання;

– обговорення матеріалів обласного конкурсу серед педагогів закладів позашкільної освіти декоративно-ужиткового профілю науково-технічного напрямку „Нетрадиційне заняття гуртка”.

У своїх виступах педагоги наголосили на основних досягненнях у роботі, а також виявлених проблемних питаннях. Зазначили, що результативність освітнього процесу у закладі позашкільної освіти залежить від компетенції педагога та умілого використання різноманітних форм та методів у педагогічній діяльності, які дозволяють працювати в умовах вибору педагогічної позиції, технології, змісту навчання й виховання дітей.

Засідання завершилося прийняттям рішень, якими визначено рекомендації щодо роботи педагогів центру у напрямку підвищення ефективності освітнього процесу у закладі та належного науково-методичного супроводу творчої діяльності педагогічних працівників.

IMG_2949 [1600x1200]IMG_2955 [1600x1200]