Вітаємо переможців обласних етапів Всеукраїнських виставок-конкурсів

З метою підбиття підсумків роботи технічних гуртків, підтримки та розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді з 19 березня по 20 квітня 2018 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласні етапи Всеукраїнських виставок-конкурсів науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” та робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (далі – Конкурси).

На обласний етап Конкурсу  “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”  надійшла 171 робота від учнів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Закарпатської області із 14 районів, міст області та об’єднаної територіальної громади.

Роботи були представлені у 20-ти номінаціях та 7 розділах. Відзначено 92 роботи.

На обласний етап Конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання надійшло 146 робіт від учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Закарпатської області із 14 районів, міст області та об’єднаної територіальної громади.

Роботи були представлені у 8 розділах. Відзначено 48 робіт.

Роботи учнів, які зайняли 1 місце в Конкурсах будуть відправлені в Український державний центр позашкільної освіти (м.Київ) до 23.05.2018 для участі у заключних етапах Всеукраїнських виставок-конкурсів.

З наказом “Про підсумки обласних етапів Всеукраїнських виставок-конкурсів науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” та робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання” та списком учнів-переможців можна ознайомитись за посиланням.