В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено засідання методичних об`єднань

IMG_3265

П’ятого жовтня, згідно з планом, в ЗОЦНТТУМ проведено засідання методичного об`єднання керівників гуртків спортивно-технічного напрямку.

 На засіданні були присутні: голова МО – Стельмах Д.В., секретар – Ільченко О.І., члени МО : Шикула М.М., Якимович В.Я.

     Обговорювалися наступні питання: про підсумки роботи за 2017/2018 навчальний ріку; про розподіл доручень між членами методоб`єднання; про участь у роботі Всеукраїнського семінару-практикуму для голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, ракето-, судномодельного, радіо спортивного напрямків та картингу, що буде проведений 6 – 7 листопада у м. Києві; про тематичне оформлення гурткових приміщень ЗОЦНТТУМ; про підготовку до Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання, яка відбудеться у м. Хмельницькому 12 – 14 грудня та про підготовку і проведення традиційної семестрової виставки ,,Від Миколая до Різдва”.

     Кожен член МО мав змогу висловити свої конструктивні думки щодо вирішення поставлених питань. Присутні обмінялися досвідом щодо проведення та участі у всеукраїнських заходах та змаганнях, чим було підведено підсумки діяльності МО 2017/2018 навчальний рік.

    Засідання було проведено на належному науково-методичному рівні.

IMG_3261IMG_3263