Засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму

DSC02561 [1600x1200]

24 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму.

У ході засідання обговорювалися питання виконання плану роботи за минулий  навчальний рік та окреслювалися завдання на 2018/2019 навчальний рік. Керівник методичного об’єднання О. Ладижець зазначила, що важливим аспектом роботи методичного об’єднання в новому 2018/2019 н.р. буде внесення елементів новизни в процес і результати діяльності керівників гуртків. Методичне об’єднання здійснюватиме постійну взаємодію з педагогами шляхом використання різноманітних підходів з метою створення якнайкращих умов для розкриття можливостей, професійних інтересів і здібностей кожного педагога.DSC02563 [1600x1200]

Із основними нормативними документами, якими керуються педагоги закладів позашкільної освіти України, ознайомила присутніх методист центру, керівник гуртка ,,Оригамі” О. Лібак.

Також розглядалося питання необхідності активізації інноваційних форм та методів проведення гурткових занять. Зазначалося, що у роботі кожного керівника гуртка важливим є формування творчого мислення учнів, вміння розвивати таланти і здібності вихованців, створювати умови відповідно до їх уподобань і можливостей через застосування інноваційних форм та методів проведення занять. Голова МО наголосила на необхідності стимулювати процес самооцінки вихованців в результаті якого вони повинні дійти до висновків: „Це я хочу і можу зробити”, ,,Ця ідея мені близька”, „Я готовий до будь-яких навантажень і випробувань в досягненні мети”. Щоб досягти цього необхідно обмінюватися досвідом успішної педагогічної діяльності, взаємовідвідувати відкриті заняття, заходи.

В обговоренні взяли участь усі члени методоб’єднання.

Присутні обмінялися думками з приводу підготовки до участі в конкурсах, тематичних виставках, що проходитимуть у новому навчальному році.

Засідання пройшло конструктивно, змістовно і на належному методичному рівні.