Вихованці гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі

12 – 14 грудня 2018 року у м. Хмельницькому проведено Всеукраїнську виставку-конкурс із історико-технічного стендового моделювання.

Захід проводився Українським державним центром позашкільної освіти, Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Хмельницьким палацом творчості дітей та юнацтва. У конкурсі взяли участь дванадцять команд (32 учасники) з восьми областей України: Волинської, Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та міста Києва.

На виставці-конкурсі було представлено 230 моделей та композицій у наступних номінаціях: „Авіація гвинтова”, „Авіація реактивна”, „Авіація гелікоптери”, „Автомобільна техніка”, „Бронетехніка гусенична”, „Бронетехніка колісна”, „Збройні сили України”, „Діорами”, „Віньєтки”, „Фігури”, „Фентезі”, „Залізничний транспорт”, „Флот надводний та підводний”, „Паперові моделі” і „Космічна техніка”. Моделі були представлені у масштабі від 1/16 до 1/144.

Закарпатську область представляли троє учасників – вихованців гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” (керівник гуртка Д. Стельмах): Дмитрієнко Михайло, Шоляк Максим та Яцьків Юрій. Команда виступала у п’яти номінаціях, в основних масштабах – 1/35 та 1/72. Всього було представлено 27 моделей у двох масштабах.

Команда ЗОЦНТТУМ показала наступні результати:

– молодша вікова категорія (учасники до 14 років) – Дмитрієнко Михайло: номінація „Автомобільна техніка” М-1/35, модель „ЗіС-151” – III місце, номінація „Діорами” М-1/35, діорама „ЗіС-5” – II місце;

– старша вікова категорія (учасники 14 – 18 років) – Шоляк Максим: номінація „Діорами” М-1/72, діорама „Берлін. Квітень 1945 року” – I місце, номінація „Бронетехніка гусенична” М-1/72, модель „Т-34-85” – II місце, номінація „Бронетехніка гусенична” М-1/35, модель „ОТ-54” або „Т-54 „Зонтик” – III місце, номінація „Фентезі”, діорама „ZombeeLand” – II місце; номінація „Збройні сили України”, модель „Т-64 БМ” – III місце; Яцьків Юрій: номінація „Автомобільна техніка” М-1/72 модель „Scammell”– I місце, номінація „Автомобільна техніка” М-1/72 модель „Opel Blitz”– III місце, номінація „Артилерія” М-1/72 модель „Cannon de 155mm”– I місце, номінація „Артилерія” М-1/72 модель „Flak-38”– III місце.

У перший же день заходу члени команди в інтерв’ю місцевому телевізійному каналу розповіли про свої враження від конкурсу, а також про вибір моделей для виставки. Цей репортаж транслювався не лише у Хмельницькій області, але й загальнодержавним телеканалом „UA: Прямий” та був розміщений у You Tube.

Переможців було нагороджено дипломами УДЦПО відповідних ступенів, а також подарунками від спонсорів заходу. Суддів конкурсу, в тому числі і Д. Стельмаха, який виступав також керівником команди, та О. Ільченка було відзначено грамотами УДЦПО за об’єктивне суддівство.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA