Завершився III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України

admin

З 2 по 7 травня в м. Києві проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі!

Більш як 1200 юних науковців з усієї України захищали власні наукові дослідження у 64 секціях дванадцяти наукових відділень. Фіналу конкурсу передувала титанічна праця учнів, наукових керівників, батьків.

Команда Закарпаття представляла свої дослідження у 57 наукових секціях. За підсумками усіх трьох турів інтелектуального змагання юні закарпатці вибороли 18  призових місць: 4 перших, 5 других і 9 третіх.

Вітаємо переможців!

Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019 р.

Карабін Ярослав Вікторович, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, секція безпека інформаційних та телекомунікаційних систем – І місце;

Пальок Марія-Антуанетта Ігорівна, учениця 11 класу Іршавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Іршавської районної ради Закарпатської області; секція теологія, релігієзнавство та історія релігії
І місце;

Драб Неля Юріївна, учениця 11 класу Монастирецького навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області; секція німецька мова – І місце;

Задорожний Богдан Олександрович, учень 10 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, секція прикладна математика – І місце;

Фегер Станіслав Михайлович, учень 11 класу Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області, секція ветеринарія та зоотехнія ІІ місце;

Шовак Мирослав Іванович, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, секція фінанси, грошовий обіг і кредитІІ місце;

Лучинець Юлія Віталіївна, учениця 11 класу Торуньської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області, секція всесвітня історія – ІІ місце;

Тарканій Анастасія Михайлівна, учениця 10 класу Рокосівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Хустської районної державної адмiнiстрацiї Закарпатської областi, секція літературна творчість – ІІ місце;

Шаленик Юліанна Василівна, учениця 11 класу Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області, секція соціологія – ІІ місце;

Логойда Катерина Любомирівна, учениця 11 класу Мукачівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, секція екологія – ІІІ місце;

Горблюк Ангеліна Миколаївна, учениця 10 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, секція охорона довкілля та раціональне природокористування – ІІІ місце;

Хланта Вероніка Романівна, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області, секція фольклористика – ІІІ місце;

Гречин Мирослава Юріївна, учениця 10 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Виноградівської районної ради Закарпатської області, секція науково-технічна творчість та винахідництво – ІІІ місце;

Мелеш Катерина Дмитрівна, учениця 11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, секція астрономія та астрофізика – ІІІ місце;

Задорожна Ніна Олександрівна, учениця 10 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, секція журналістика – ІІІ місце;

Чемодурова Анна Ігорівна, учениця 11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, секція правознавство – ІІІ місце;

Суркова Анастасія Андріївна, учениця 11 класу класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, секція валеологія – ІІІ місце;

Пушкаренко Віктор Сергійович, учень 11 класу лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, секція медицина – ІІІ місце;