Майстер-класи у „Арніці”

admin

11.06.2019 р. педагоги центру вкотре завітали до дітей, які відпочивають у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”.

Олена Лазаренко, керівник гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів”, запропонувала дітям зробити повітряні кулі з паперу яскравих кольорів, як символ закінчення навчального року та початку літніх пригод і подорожей. Учні з задоволенням працювали з папером. Вони переносили зображення зі шаблону на різнокольоровий папір, вирізали, робили акуратні згини, склеювали деталі та, за допомогою голки з ниткою і скотча, закріплювали імітацію кошика для подорожуючих. Всі повітряні кулі вийшли яскраві та барвисті.

А Дмитро Стельмах, керівник гуртка „Історико-технічне стендове моделювання”, розповів дітям про історію розвитку авіамоделювання як технічного виду спорту, про класи авіамоделей та особливості  їх побудови.  Після розповіді та демонстрації моделей зацікавлені учні могли задати керівникові питання, що їх найбільше зацікавили. У найбільшому захваті діти були від дозволу запустити найпростішу модель планера, чим вони скористалися з превеликим ентузіазмом.

Творча атмосфера сприяла гарному настрою та літнім фантазіям. Педагоги побажали дітям добре і змістовно відпочити, отримати незабутні враження на набратися сил перед початком нового навчального року.