Заходи ЗОЦНТТУМ до Дня Незалежності України

admin

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України та до Дня Державного Прапора України, в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді організовано цікаві виставки науково-технічного та художньо-технічного напряму. Мета цих заходів – донести до глядача цікаву і різноманітну інформацію про національну символіку, народні традиції, сьогодення, минуле і сучасне України, сприяти підтримці у юних серцях патріотичного духу і національної свідомості.

На оглядах виставок представлені роботи вихованців гуртків центру та їх педагогів зокрема:

  • гурток ,,Цифрове фото”, керівник С. Полянський;
  • гурток ,,Декоративно-ужиткове мистецтво”, керівник Т. Левляс;
  • гурток ,,Пізнаємо рідний край”, керівник Л. Савко;
  • гурток ,,Виготовлення сувенірів”, керівник М. Пазина;
  • гурток ,,Моделювання іграшок-сувенірів”, керівник О. Дичка;
  • гурток ,,Початкове технічне моделювання”, керівник А. Дребітко.

Також, з 24 по 26 серпня на базі ЗОКП „Міжнародний аеропорт Ужгород” проводилася виставка стендових моделей, приурочена до Дня незалежності України. Захід було організовано та проведено організаційно-масовим відділом спільно з вихованцями гуртка „Історико-технічного стендового моделювання” та небайдужими ентузіастами-моделістами, серед яких є і кілька працівників аеропорту та військових – учасників АТО.

Одним із завдань заходу стала популяризація діяльності ЗОЦНТТУМ, зокрема гуртків технічного напряму, а також використання моделей техніки як засобів унаочнення у роботі з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

На виставці було представлено більше 400 зразків техніки у різних масштабах, що унаочнювали історію розвитку авіаційної та авто-бронетанкової техніки від часів Першої Світової війни, 20-х – 30-х років ХХ століття, Другої Світової війни та періоду від 50-х рр. ХХ сторіччя до сучасності. Досить широко було представлено техніку, що стоїть на озброєнні ЗСУ та бере участь у бойових діях на Сході України. Серед експонатів виставки були присутні моделі-переможці Всеукраїнських виставок-конкурсів з ІТСМ 2017 та 2018 років.

За час проведення цей захід відвідало більше 300 глядачів, більшість з яких – учні шкіл, які є нашим потенційним контингентом. Присутні були також гості з інших областей України (зокрема з Львівської, Київської та Кіровоградської), Словаччини та студенти з Центрально-Африканської Республіки.