В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено засідання методичного об`єднання спортивно-технічного напрямку

admin

2 жовтня 2019 року, згідно з планом, в ЗОЦНТТУМ проведено засідання методичного об`єднання керівників гуртків спортивно-технічного напрямку.

На засіданні були присутні: голова МО – Стельмах Д.В., секретар – Ільченко О.І., члени МО: Шикула М.М., Якимович В.Я.

Обговорювалися наступні питання: про підсумки роботи за 2018/2019 навчальний рік; про розподіл доручень між членами методоб`єднання; про участь у роботі всеукраїнського семінару-практикуму для голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, ракето-, судномодельного, радіо спортивного напрямків та картингу, що буде проведений 15–16 листопада у м. Києві; про тематичне оформлення гурткових приміщень ЗОЦНТТУМ; про участь у всеукраїнській виставці-конкурсі із історико-технічного стендового моделювання, яка відбудеться у м. Луцьк у грудні та про підготовку і проведення традиційної семестрової виставки ,,Від Миколая до Різдва”.

Окремим пунктом порядку денного стало питання про участь керівників гуртків, що входять до складу методичного об`єднання, та їхніх вихованців у заходах з національно-патріотичного виховання.

Кожен член МО мав змогу висловити свої конструктивні думки щодо вирішення поставлених питань. Присутні обмінялися досвідом щодо проведення обласних етапів та участі у всеукраїнських заходах та змаганнях, чим було підведено підсумки діяльності МО у 2018/2019 навчальному році.

Керівник гуртка ,,Авіамоделювання” Ільченко О. І. розповів про участь своїх вихованців молодшого шкільного віку у Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту (вільно літаючі моделі), що проходили в м. Конотоп у липні цього року, де вони, незважаючи на перші свої змагання такого рангу, показали непоганий результат, завоювавши п’яте та сьоме місця у різних класах моделей планерів.

Голова методоб`єднання Стельмах Д. В. поставив наголос на самоосвітній діяльності керівників гуртків в удосконаленні методик проведення гурткових занять та впровадженні в освітній процес нових інформаційних технологій.

Засідання було проведено на належному науково-методичному рівні.