Засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму

admin

03 жовтня 2019 р. відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму, на якому були присутні запрошені – Левляс Т.В., заступник директора з навчально-методичної роботи та Руднянська М.М., завідувач відділу методичної роботи.

Голова методоб’єднання Ладижець О.О. підвела підсумки роботи за минулий навчальний рік і накреслила основні завдання на 2019/2020 н.р.

Присутні знайомилися з нормативними документами, якими  керуються педагоги закладів позашкільної освіти України, а також заслухали Дичку О.Й., керівника гуртка ,,Моделювання іграшок-сувенірів”, яка поділилася набутим досвідом з виявлення талантів, роботи з творчо обдарованими учнями. Вона зазначила, що до творчої діяльності дитину може спонукати, як зовнішнє середовище, так і створення відповідного психоемоційного, життєтворчого клімату, що забезпечується шляхом співпраці педагога з дитиною за законом від серця до серця. Саме тому головним своїм завданням вона вважає створення для кожного учня можливості розвиватися відповідно до власного покликання, самостійно зробити правильний, усвідомлений життєвий вибір, уміти протистояти соціальним впливам.

Учасники методоб’єднання побували на відкритому занятті гуртка „Оригамі”, що успішно провела Лібак О.А., де  учні мали можливість використовувати її власні авторські розробки, впроваджуючи сучасну тезу нової української школи: навчати граючись.

Оксана Андріївна також представила на обговорення власний узагальнений досвід роботи за темою „Чому дітям України цікаве японське оригамі?”. В ньому використані її творчі напрацювання, що ґрунтуються на розвитку особистості шляхом позитивної мотивації, створенні ситуації успіху для кожного вихованця, індивідуальному підході до дітей.

На завершення заступник директора з навчально-методичної роботи Левляс Т.В. ознайомила присутніх з умовами конкурсів ,,Мій мальовничий край”, Знай і люби свій край”, виставки ,,Від Миколая до Різдва”. Вона зазначила, що підготовка робіт повинна розпочатися уже зараз.