В ЗОЦНТТУМ проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!”

admin

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 28.08.2019 № 199 ,,Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів ,,Моя Україно!’’ (заочний), з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля, підвищення ролі фото та відео аматорів у художньо-естетичному  вихованні підростаючого покоління, з 20 вересня до 7 жовтня 2019 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів ,,Моя Україно!” (заочний)’’ (далі – конкурс).

         Журі розглянуло 220 робіт (із них 209 фото та 11 відеоробіт) учнівських робіт, кожна з яких відзначається оригінальністю та високим художнім рівнем.

Фотороботи оцінювались у 10-ти номінаціях:

портрет (репортажний та студійний), пейзаж, натюрморт, побутові та жанрові фото, фото із застосуванням програми Adobe Photosop, архітектура, репортажне фото, мікрофотографія, флора і фауна, позажанрове фото.

За двома віковими категоріями:

– І вікова категорія (10-14 років);

– ІІ вікова категорія (15-18 років).

За такими критеріями:

– новизна та сучасність матеріалу – 10 балів;

– технічна складність – 10 балів;

– художнє оформлення – 10 балів;

– виконавча майстерність – 10 балів;

– ступінь емоційного впливу – 5 балів;

– загальне художнє враження – 5 балів.

Відео роботи учнів оцінювались у 3-х номінаціях: ,,Ігрове кіно або телефільм” (хронометраж до 5 хв.), ,,Анімаційний фільм” (хронометраж до 3 хв.), ,,Соціальний ролик” (хронометраж до 2 хв.).

За двома віковими категоріями:

– І вікова категорія (10-14 років);

– ІІ вікова категорія (15-18 років).

За такими критеріями:

– новизна та сучасність матеріалу – 10 балів;

– технічна складність – 5 балів;

– художнє оформлення – 10 балів;

– виконавча майстерність (техніка, акторська майстерність, індивідуаль-ність) – 10 балів;

– ступінь емоційного впливу при розкритті теми роботи – 5 балів;

– творчий підхід до використання технічних засобів – 5 балів;

– загальне художнє враження – 5 балів.

107 учнів- авторів фоторобіт та 11 учнів- авторів відеоробіт відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.

         Роботи учнів-переможціввізьмуть участь у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів ,,Моя Україно!” – листопад 2019 УДЦПО м. Київ.