На базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді розпочався Всеукраїнський колоквіум школярів „Космос. Людина. Духовність.”

admin

На виконання пункту 117 Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік”, (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 21.11.2018 № 1292 та відповідно до листа МОН України 12.09.2019 № 6/484-19 „Про проведення Всеукраїнського колоквіуму „Космос. Людина. Духовність.”, 16 жовтня, на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді розпочав свою роботу традиційний осінній Всеукраїнський колоквіум школярів „Космос. Людина. Духовність.” У колоквіумі беруть участь команди з 8 областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Рівненської, Чернівецької, Черкаської, Закарпатської та міст Києва, Дніпра, Ужгорода.

Урочисте відкриття заходу відбулося в конференцзалі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

З щирими вітаннями та побажаннями до учасників, керівників команд, почесних гостей звернулися: заступник директора департаменту освіти і науки – начальник управління освіти та науки, Михайло Шеверя та голова журі колоквіуму, завідувач кафедрою теоретичної фізики Державного вищого навчального закладу „Ужгородський національний університет”, кандидат фізико-математичних наук Мирослав Карбованець.

Колоквіум триватиме три дні. Учасники представлять на нього свої наукові роботи та комп’ютерні програми у восьми секціях: „Космос у лабораторії”, „Крізь простір і час”, „Твої можливості, людино”, „Українці в космосі”, „Лицар Духу”, „Суперкнига”, „Кінець світу”, „Краса врятує світ”.

Крім секційних засідань та захисту наукових проектів для учасників колоквіуму передбачено цікаві екскурсії до історичних пам’яток Закарпатської області та міста Ужгорода, вечори спілкування та відпочинку.