Педагоги ЗОЦНТТУМ провели майстер-класи у Воловецькій філії ЗОЕНЦУМ «Арніка»

admin

24 жовтня ц.р. педагоги ЗОЦНТТУМ завітали до Воловецької філії ЗОЕНЦУМ «Арніка», щоб провести змістовні та цікаві майстер-класи для учнів, які там відпочивають.

Цього року осінь чудова, тепла і навіть без дощу. Тому керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Алла Дребітко запропонувала дітям наповнити паперові парасольки яскравим різнобарв’ям осені. Педагог пояснила хід роботи, техніки виконання, роздала заготовки та шаблони. Учні виготовляли об’ємні листівки-сувеніри у вигляді парасольки, використовуючи кольоровий картон, папір та засушені листочки. Вийшли дуже гарні вироби, які можуть бути приємними подаруночками. Крім того, Алла Вікторівна ознайомила дітей з роботами на осінню тематику, які виготовили її вихованці на заняттях гуртка ПТМ.

А Оксана Дичка, керівник гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів», разом зі своєю групою учнів спростували думку, що серветки – просто обов’язковий елемент сервірування столу. Вона переконала дітей, що серветки – відмінний матеріал, з якого можна створювати ексклюзивні аксесуари для прикрашання інтер’єру.  Для роботи знадобилися багатошарові серветки, нитки та ножиці. Вийшли чудові яскраві квіти, які можна використовувати для урочистих подій – створення гірлянд, фотозон, викладання святкових чисел на ювілеї тощо.

Хлопців, як завжди, зацікавив майстер-клас технічного спрямування на тему «Технологія виготовлення літаючих моделей», який проводив керівник гуртка «Авіамоделювання» Василь Якимович. На початку заняття педагог ознайомив учнів з роботою гуртка авіамоделювання ЗОЦНТТУМ. Також дітям було показано відео та фото запусків моделей планерів. Відтак учні отримали підготовлені креслення моделей метального планера, на основі яких самостійно його виготовляли. Завершилося заняття демонстраційними польотами планерів.   

Педагоги центру переконані, що за допомогою таких форм роботи як майстер-класи діти залучаються до творчої діяльності та мають можливість проявити свої здібності.