Команда Закарпатської області взяла участь у Х Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України”

admin

04 – 07 листопада 2019 року в м. Київ відбулася Х Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України”, яка проходила у Міжнародному виставковому центрі в рамках ІV Міжнародного форуму «Innovation Market». 

В команді із Закарпаття брали участь представники Хустського та Виноградівського районів: Уйбарі Марієтта, Габор Марина, Козьма Владислав які змагалися у трьох номінаціях: матеріалознавство, екологія та технічна творчість.

         Манівці приклали усіх зусиль в боротьбі за перемогу та були нагороджені дипломами учасників виставки-конкурсу.

В середу, 6 листопада, всі учасники заходу взяли участь у хакатоні, який проходив на головній сцені виставкового центру. Організатори та спонсори поставили перед учасниками завдання над реальними викликами, більшість з яких стосувалися проблем екології. Тема команди Закарпаття називалася „Зменшення викидів СО2 в атмосферу”. Наші юні дослідники впоралися на відмінно і зайняли перше місце, за що і були нагороджені грошовими призами. У цій номінації манівці Закарпаття показали свій високий професійний рівень.