Святковий настрій у „Арніці”

admin

27 листопада 2019 року педагоги ЗОЦНТТУМ створили для дітей, які відпочивають у Воловецькій філії ЗОЕНЦУМ „Арніка”, гарну передноворічну атмосферу.

Швидко промайнуть останні осінні дні, зима вже на порозі. Всі діти з надією та радістю чекають зимових свят. Тому керівники гуртків нашого центру разом з учнями вирішили готуватися до них разом, створюючи гарні ялинкові прикраси.

Анжеліка Горват, керівник гуртка „Фітодизайн”, запропонувала  виготовити сердечко, сплетене з паперової лози та задекороване прикрасами (мережеві стрічки, намисто). Під час роботи діти оволоділи секретами плетіння та створили ялинкові іграшки, в які вклали свою фантазію та набуті знання.

Натомість Оксана Лібак, керівник гуртка „Оригамі”, навчила хлопчаків і дівчаток виготовляти зірочки з паперу. Пояснила та продемонструвала схему виконання виробу. Суть її полягає у поєднанні двох базових прийомів: „млинець” та „двері”. І ось яскраві різдвяні зірочки готові. Із них можна скласти гірлянду, зробити зірку великих розмірів, усе залежить від фантазії.

Педагоги та учні цікаво та змістовно провели час. На етапі підбиття підсумків усі залишилися задоволеними результатами спільної творчої діяльності.