Засідання методичної ради Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

admin

28 січня 2020 року відбулося засідання методичної ради центру за участі її членів: Т. Левляс, заступника директора з навчально-методичної роботи; М. Руднянської, завідувача відділу методичного; М. Лукач, завідувача відділу науково-технічного та дослідницько-експериментального напрямків; О. Орос, практичного психолога; М. Ковача, заступника директора з навчально-виховної роботи; Д. Стельмаха, завідувача відділу організаційно-масового.

На засіданні були розглянуті важливі питання, що стосуються методичного забезпечення освітнього процесу ЗОЦНТТУМ. Зокрема:

– про професійну самосвідомість і проблеми формування особистості професіонала в освітньому просторі закладу позашкільної освіти;

– про розвиток виховної системи закладу позашкільної освіти в контексті ціннісних орієнтацій особистості;

– про особливості роботи з гуртківцями підліткового віку.

У своїх виступах члени методичної ради робили акценти на підтримці сприятливого, комфортного мікроклімату у колективі; на забезпеченні можливості реалізації педагогами своїх здібностей в освітньому процесі, у творчій роботі з вихованцями, у системі підвищення кваліфікації, а також підвищенні професіоналізму шляхом створення інноваційного педагогічного середовища, в якому формується життєва та соціальна компетентність вихованців.

Підбиваючи підсумки засідання методичної ради для педагогічних працівників були вироблені рекомендації з кожного питання.