Проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму

admin

6 лютого 2020 року відповідно до плану роботи Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму.

Перед присутніми виступила Ольга Ладижець, керівник гуртка „Гончарик”, яка поділилася досвідом проведення майстер-класу з кераміки „Ручна ліпка як розвиток дрібної моторики рук” для учнів початкових класів.

Алла Дребітко, керівник гуртка ,,Початкове технічне моделювання”, представила на погодження алгоритм завдань для проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з початкового технічного моделювання.

Учасники методоб’єднання говорили про підготовку до участі в ІІ етапі фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!” та в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді „Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”

Олена Гораль-Тріщук, керівник гуртка ,,Паперопластика”, розповіла про те, як на своїх заняттях гуртка за допомогою засобів декоративно-прикладного мистецтва створює такі умови, щоб учні не тільки усвідомили суспільно корисне значення своєї праці, але й змогли б показати свої творчі здібності, реалізувати їх у конкретних трудових справах.

В обговоренні взяли участь усі члени методоб’єднання. Засідання пройшло конструктивно, змістовно і на належному методичному рівні. Підводячи підсумки, О. Ладижець наголосила, що пріоритетними напрямками у роботі методичного об’єднання є постійний пошук нових технологій, ідей і напрямків, що сприятимуть підвищенню фахової майстерності педагогів та всебічному розвитку вихованців.