Бажаємо якомога більше наукових знахідок!

admin

У Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді триває II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 7 лютого звання кращих в області виборювали юні мовознавці, літературознавці, знавці місцевого фольклору та мистецтва, а також обдаровані учні, що займаються власною літературною творчістю.

Загалом – це 85 талановитих та розумних старшокласників-манівців з різних куточків нашого краю, які представляли результати своїх наукових досліджень. Конкурсний складник передбачає не лише викладання своєї наукової розробки, але і вміння відстоювати власну точку зору, коректно дискутувати, конструктивно давати відповіді на запитання, використовувати багаж знань із суміжних дисциплін.

Вітали учасників конкурсу головний спеціаліст департаменту освіти і науки Олеся Греба, директор ЗОЦНТТУМ Валерій Корсак, завідувач відділу Магдалина Лукач. Вони бажали інтелектуалам якомога більше наукових знахідок, віри в силу знань, щоб з їхніх упевнених кроків, стрімких стежок і широких доріг  склався  подальший переможний шлях.

Мала академія наук  дає можливість молодим і талановитим учням відшукати в собі бажання власного розвитку, виховує справжніх патріотів. Адже турбота за рівень знань у певній сфері діяльності всієї країни починається передусім із невеликого проекту, що в перспективі зможе позначитися на  освіченості кожного громадянина. А Мала академія дає поштовх  майбутнім науковцям. Це надзвичайно важливо, бо ми є громадянами вільної й незалежної держави, а отже, задля її розвитку й процвітання повинні зробити і свій внесок. Кажуть усе починається з малого, тож різними способами прагнемо підвищити рівень освіти, щоб змінити Батьківщину на краще, –  каже Анастасія Плоскіна, учениця 9 класу Свалявської гімназії.