В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено засідання методичних об`єднань

admin

17 лютого 2020 року, згідно з планом, в ЗОЦНТТУМ проведено друге засідання методичного об`єднання керівників гуртків спортивно-технічного напрямку.

 На засіданні були присутні: голова МО – Стельмах Д.В., секретар – Ільченко О.І., члени МО: Шикула М.М., Якимович В.Я.

Обговорювалися наступні питання: про підсумки роботи за перше півріччя 2019/2020 навчального року; про участь у роботі секцій МАН на період обласного етапу конкурсу-захисту робіт; про участь у підготовці та  проведенні другого етапу Шостого фестивалю-конкурсу ,,Воскресни, писанко!”; про участь у підготовці та проведенні обласного етапу змагань з ПТМ; про підготовку та проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу ,,Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”; про підготовку  робіт для участі у підсумковій виставці ,,Травнева”.

Кожен член МО мав змогу висловити свої конструктивні думки щодо вирішення поставлених питань. Присутні обмінялися досвідом щодо проведення та участі у всеукраїнських заходах та змаганнях, чим було підведено підсумки діяльності МО за перше півріччя 2019/2020 навчального року.

Голова методоб`єднання Стельмах Д. В. поставив наголос на самоосвітній діяльності методистів та керівників гуртків.

Засідання було проведено на належному науково-методичному рівні.