Виставка науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва ,,За нами майбутнє твоє, Україно!”

admin

Національно-патріотичне виховання є одним із найважливіших завдань, які стоять перед закладами позашкільної освіти. Педагоги Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді приділяють значну увагу вихованню у підростаючого покоління почуття національної гідності та любові до рідної землі.

Напередодні Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України” 21 серпня 2020 р. у закладі розгорнуто виставку науково-технічної творчості, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва ,,За нами майбутнє твоє, Україно!”. Враховуючи епідемічну ситуацію та у зв’язку з карантинними обмеженнями важливою умовою проведення виставки є вжиття всіх необхідних заходів для мінімізації ризику поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед учасників освітнього процесу ЗОЦНТТУМ.

На виставці представлені кращі роботи гуртківців ЗОЦНТТУМ, в яких знайшли відображення національні та держдавні символи України. Також вироби вихованців демонструють науково- технічні досягнення, досягнення народного господарства країни, моделі військової техніки та техніки майбутнього.

Дуже тішить, що вихованці гуртків, як молодшого шкільного віку, так і учнівська молодь, усвідомлюють, що здобуваючи науково-технічні, мистецькі знання та навики, вони роблять вагомий внесок у майбутній розвиток України.

Виставка триватиме до 27 серпня 2020 р.