Засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму

admin

01 жовтня 2020 р.  відбулося  засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного напряму, на якому були присутні запрошені – Левляс Т.В., заступник директора з навчально-методичної роботи та Руднянська М.М., завідувач методичного відділу.

Голова методоб’єднання Ладижець О.О. підвела підсумки роботи за минулий навчальний рік і накреслила основні завдання на 2020/2021 н. р. Особливу увагу вона зосередила на необхідності пошуку нових форм організації гурткової роботи в умовах карантину.

Присутні знайомилися з нормативними документами, якими керуються педагоги ЗПО України, а також заслухали Дичку О.Й., керівника гуртка ,,Моделювання іграшок-сувенірів”, яка поділилася набутим досвідом з організації самоосвітньої роботи як засобу підвищення професійної компетентності. Вона зазначила, що педагогічна майстерність є проявом особистості педагога, його можливостей і здібностей самостійно і творчо займатися професійною діяльністю. Предметом самоосвіти є нові ідеї, актуальні проблеми, кращий педагогічний досвід, які вона використовує у своїй діяльності. Прийнято рішення посилити роботу з організації самоосвітньої роботи керівників гуртків в умовах карантинних заходів.

Учасники методоб’єднання побачили майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки, який демонструвала Дичка О.Й. – керівник гуртка ,,Моделювання іграшок-сувенірів”.

 На завершення заступник директора з навчально-методичної роботи Левляс Т.В. ознайомила присутніх з умовами конкурсів ,,Мій мальовничий край”, ,,Знай і люби свій край”, виставки ,,Від Миколая до Різдва”. Вона зазначила, що підготовка робіт повинна розпочатися уже зараз.