Адаптувати реальність для втілення своїх мрій

admin

Щоб зацікавити талановитих старшокласників займатись наукою, методисти техніко-технологічного та історико-географічного напрямків Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Оксана Лібак та Наталія Попович 19 жовтня цього року прийшли на зустріч з учнями Ужгородської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 ім. В. Гренджі-Донського та ознайомили їх з роботою Малої академії наук.

Юні дослідники школи вже роблять перші кроки в написанні своїх наукових проєктів, тому уважно слухали про основні заходи, які проводить Мала академія наук. Та особливий інтерес учні та педагоги школи проявили до нових умов написання конкурсних робіт і пошуку тем цікавих та актуальних проєктів. Майбутні науковці змогли поєднати знання і практичні навички на майстер- класі «Вивчаємо стереометрію на дотик». Його, в межах „Року математики”, цього дня провела Оксана Лібак. Учні власноруч виготовили японську дзигу „Макото-комо” і з радістю демонстрували готові вироби.

Також учасники заходу дізнались про конкурс „МАН-Юніор” та новий міжнародний проєкт „Dectination Imigination”. Ці конкурси проходять в режимі он-лайн і цьогорічні карантинні обмеження не вплинули на їх роботу, а навпаки викликали жвавий інтерес до технології їх проведення. Тож бажаємо учням гарного старту, а інструменти, якими вони оволодіють навчаючись в МАН, розвинуть критичне мислення, збагатять інтелектуальний потенціал та знадобляться їм у житті.

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості дякує керівнцицтву школи в особі Марії Гринчук за сприяння у залученні учнів до науки та сподіваємось на подальшу творчу співпрацю.