В Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено засідання методичного об`єднання спортивно-технічного напрямку

admin

5 лютого 2021 року, згідно з планом, в ЗОЦНТТУМ проведено друге засідання методичного об`єднання керівників гуртків спортивно-технічного напрямку.

 На засіданні були присутні: голова МО – Стельмах Д.В., секретар – Ільченко О.І., члени МО: Шикула М.М., Якимович В.Я.

Обговорювалися наступні питання: про підведення підсумків за перше півріччя навчального року; про особливості роботи гуртків спортивно-технічного напряму під час карантинних обмежень; про участь у заходах з національно-патріотичного виховання; про підготовку та проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу ,,Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”; про підготовку робіт для участі у підсумковій виставці ,,Травнева”.

Кожен член МО мав змогу висловити свої конструктивні думки щодо вирішення поставлених питань. Присутні обмінялися досвідом щодо проведення та участі у всеукраїнських заходах та змаганнях у новому форматі ­ онлайн, що пов’язано з подальшими карантинними обмеженнями. Зокрема, Стельмах Д.В. ­ керівник гуртка ,,Історико-технічне стендове моделювання” ­ поділився досвідом результативної участі вихованців гуртка у Всеукраїнській виставці-конкурсі ІТСМ, яка відбулася у грудні 2020 року заочно. Ільченко О.І., керівник гуртка ,,Авіамоделювання”, завідувач відділу дизайну та декоративно-прикладного мистецтва, який розповів про підсумки проведення семестрової виставки робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” та звернув особливу увагу на питання підготовки документальної бази для участі у заочних всеукраїнських масових заходах як обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу ,,Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”.

Голова методоб`єднання Стельмах Д. В. поставив наголос на самоосвітній діяльності методистів та керівників гуртків.

Засідання було проведено на належному науково-методичному рівні.