Переможці Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!” (заочний) 2020 (наказ МОН України 27.11.2020 р. м. Київ № 11-06)

admin

У номінації ,,Портрет”, (І – категорія 10 – 14 років)

Дипломом ІІ ступеня

Сухарник Ліда. вихованка гуртка ,,Спелеотуризм” Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді, за роботу ,,Люблю подорожувати”, керівник Монич Олеся Омелянівна

У номінації ,,Натюрморт, (І – категорія 10 – 14 років)

Дипломом ІІІ ступеня

Яцьканич Ірина, вихованка гуртка ,,Літературознавство” Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу ,,Полудинок”, керівник Яцьканич Олена Іванівна

У номінації ,,Побутові або жанрові фотографії, (І – категорія 10 – 14 років)

Дипломом І ступеня

Гуц Ксенія, вихованка гуртка ,,Цифрова фотографія” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу ,,Погожий день на річці”, керівник Ростока Надія Данилівна

У номінації ,,Фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop”,

(І – категорія 10 – 14 років) Дипломом ІІІ ступеня

Варга Аліна, учениця 8 класу Кобилецько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області, за роботу ,,Танець води”, керівник Тафійчук Вікторія Юріївна

У номінації ,,Архітектура,(І – категорія 10 – 14 років)

Дипломом ІІ ступеня

Петрила-Бурчин Олександра, вихованка гуртка ,,Цифрова фотографія” Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу ,,Windows”, керівник Лазаренко Олена Володимирівна

У номінації ,,Флора і фауна”, (І – категорія 10 – 14 років)

Дипломом І ступеня

Кузьма Анна, учениця 8-Г класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцею ,,Лідер” Ужгородськоїміської ради Закарпатської області, за роботу ,,Пухнасті кульки”, керівник Ярема Христина Іванівна

У номінації ,,Експериметнальне фото”, (І – категорія 10 – 14 років) Дипломом ІІ ступеня

Глебов Сергій, учень 5 класу Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу ,,Політ над Мукачевом”, керівник Шкріба Оксана Михайлівна

У номінації ,,Пейзаж”, (ІІ – категорія 15 – 18 років) Дипломом І ступеня

Худик Микола, вихованець гуртка ,,Спелеотуризм” Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді, за роботу ,,Закарпаття – Срібна земля”, керівник Монич Олеся Омелянівна

У номінації ,,Фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop”,

(ІІ – категорія 15 – 18 років)

Дипломом ІІІ ступеня

Любачевська Анна, учениця 1 курсу Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Закарпатської області, за роботу ,,Реалії 2020”, керівник Трачук Марта Михайлівна

У номінації ,,Флора і фауна”, (ІІ – категорія 15 – 18 років) Дипломом І ступеня

Грабовська Вероніка, учениця 10-Б класу Ясінянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Рахівської районної ради Закарпатської області, за роботу ,,В десятку …”, керівник Тулайдан Леся Юріївна

У номінації ,,Експериметнальне фото”, (ІІ – категорія 15 – 18 років)

Дипломом ІІІ ступеня

Бабич Іванна, вихованка гуртка ,,Біологія та агрономія” Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу ,,Погляд із Замкової гори”, керівник Баняс Наталія Михайлівна