Проведено відкрите заняття

admin

4 березня 2021 року керівник гуртка „Фітодизайн” Анжеліка Горват провела відкрите заняття на тему „Виготовлення букета з гофропаперу до свята 8 Березня”. Ця тема дуже актуальна в переддень Міжнародного жіночого дня, тому діти з радістю і позитивом сприйняли пропозицію педагога творчо підійти до виготовлення виробу.

Організаційний момент на початку заняття дозволив підготувати вихованців до творчої діяльності, а етап активізації опорних знань допоміг досягти виховних цілей, які поставив педагог.

Зміст заняття спонукав до розвитку зацікавленості гуртківців. Анжеліка Карлівна вдало підібрала методи роботи: вербальні (бесіда, пояснення, відповіді на запитання), наочні (показ, демонстрація готових виробів), практичні (виготовлення виробів). Їх поєднання сприяло позитивному результату у засвоєнні вмінь та навичок, мотивувало вихованців до старанного виконання завдання.

Підхід до роботи був творчим, педагог та учні працювали в атмосфері активної взаємодії. Всі отримали безліч позитивних емоцій від власноруч створених яскравих та оригінальних букетів.

Заняття відвідали: директор В. Корсак, заступник директора з навчально-методичної роботи Т. Левляс, завідувач методичного відділу М. Руднянська. Під час його обговорення було відзначено професійну майстерність А. Горват, якій вдалося досягти мети, а саме – надихнути дітей до власного творчого прояву, креативного пошуку вирішення поставленої задачі, розвинути фантазію, активність та художній смак, а ще – створити святковий настрій творчими засобами.

Захід пройшов з дотриманням вимог постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами).